KONST / Litografier / Serigrafi 11898142
*
nr 1189 8142
Serigrafi
Göran Ivarsson, HC-upplaga, Stilleben, bladets mått: 57x39
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 juni 2018
kl 19:37:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 00:30:34
1
150 kr
10/6 00:31:35
1
300 kr
11/6 17:48:40
2
300 kr
11/6 17:48:40
1
300 kr (Budbetjänt)
11/6 17:48:56
2
500 kr
11/6 17:51:03
1
500 kr
11/6 17:51:03
2
500 kr (Budbetjänt)
11/6 17:51:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran ivarsson hc-upplaga litografier serigrafi stilleben
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:23
-
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 1.900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:39
-
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:22
*
Serigrafi
Läs om budbetjänten
nr 1189 8142
Serigrafi
Göran Ivarsson, HC-upplaga, Stilleben, bladets mått: 57x39
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/6 00:30:34 | 1 | 150 kr |
10/6 00:31:35 | 1 | 300 kr |
11/6 17:48:40 | 2 | 300 kr |
11/6 17:48:40 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
11/6 17:48:56 | 2 | 500 kr |
11/6 17:51:03 | 1 | 500 kr |
11/6 17:51:03 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/6 17:51:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran ivarsson hc-upplaga litografier serigrafi stilleben
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:23 -
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 1.900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:39 -
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:22